targinieruchomosci.com.pl wynajemnamapie.pl

Odbierz 100 PLN

Tylko w naszym serwisie otrzymasz 100 PLN za skorzystanie z wybranych ofert portalu!

 

4 proste kroki do otrzymania 100 PLN

 

Krok 1

Wybierz ofertę

Znajdź ofertę oznaczoną symbolem graficznym promocji - tylko te oferty biorą udział w akcji.

 Oznaczenie promocji

 

Krok 2

Podpisz umowę i "Kupon promocyjny"

Podpisz umowę najmu i poproś Wynajmującego o wypełnienie CZĘŚCI A "Kuponu promocyjnego", który pobierzesz klikając tutaj. Wypełnij CZĘŚĆ B "Kuponu promocyjnego". Pamiętaj, że regulamin promocji wymaga od Ciebie posiadania aktywnego konta w serwisie.

 

Krok 3

Wyślij "Kupon promocyjny" do wydawcy serwisu

Wypełniony kupon należy przesłać faxem na numer (71) 320-72-02 lub pocztą na adres: WYNAJEM.pl Sp. z o. o., ul. Inowrocławska 39/53, 53-649 Wrocław, z dopiskiem „Odbierz 100 PLN” lub w postaci skanu na adres rozliczenia@wynajem.pl w ciągu 14 dni od dnia podpisania umowy najmu. Przesłanie kuponu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu promocji zamieszczonego poniżej.

 

Krok 4

Wydaj 100 PLN na co tylko chcesz!

Okres weryfikacji Twojego zgłoszenia trwa zazwyczaj ok 2 tygodni od momentu zgłoszenia. Po pomyślnym zakończeniu procesu weryfikacji prześlemy na Twoje konto 100 PLN.

 

Regulamin promocji

Jak otrzymać nagrodę o wartości 100 zł?

I. Nieruchomości:

1. Dotyczy ogłoszeń oznaczonych napisem „Odbierz 100 PLN” oraz gwiazdką.

2. Znajdź swój nowy dom lub lokum za pomocą Wynajem.pl.

Musisz podpisać umowę najmu i wypełnić kupon promocyjny (pobierz kupnon). Twoje imię i nazwisko muszą znajdować się na umowie najmu jako Najemcy.

Aby zakwalifikować się do otrzymania nagrody, musisz znaleźć nieruchomość na Wynajem.pl. Najemca nie będzie ubiegał się o nagrodę, jeśli znajdzie swój nowy dom za pomocą innego źródła niż Wynajem.pl, lub jest w jakiś sposób związany z nieruchomością. Nagroda nie przysługuje:
•    Najemcom, którzy już wcześniej mieszkali w danej nieruchomości;
•    Najemcom, którzy wcześniej mieszkali w nieruchomości będącej własnością lub zarządzanej przez tę samą firmę, jak w przypadku nieruchomości, odnośnie której Najemca ubiega się o nagrodę;
•    Najemcom, którzy są obecnymi lub byłymi pracownikami nieruchomości,  odnośnie której Najemca ubiega się o nagrodę;
•    Najemcom, którzy są obecnymi lub byłymi pracownikami nieruchomości będącej własnością lub zarządzanej przez tę samą firmę, jak w przypadku nieruchomości, odnośnie której Najemca ubiega się o nagrodę;
•    Najemcom, którzy znaleźli mieszkanie za pomocą innych stron internetowych niż Wynajem.pl.

Potwierdzenie przez Wynajem.pl. Wynajem.pl musi być w stanie potwierdzić fakt, iż skorzystałeś z Serwisu w celu znalezienia mieszkania. Po Twojej rejestracji konta, będziemy śledzić ogłoszenia, którymi się interesowałeś. Kiedy zgłosisz nam fakt dokonania transakcji najmu, sprawdzimy, czy rzeczywiście trafiłeś na dane ogłoszenie za pośrednictwem naszego Serwisu. Jeśli używasz więcej niż jednego konta, musisz poinformować nas, którego konta używałeś do czynności związanych z danym  ogłoszeniem. Będziemy potrzebować potwierdzenia przez właściciela nieruchomości dokonania transakcji najmu.

3. Musisz poinformować Wynajmującego, że znalazłeś jego ogłoszenie na Wynajem.pl. Agent lub właściciel nieruchomości będzie pytał o Twoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe - to doskonała okazja, aby wspomnieć, że znalazłeś ogłoszenie na Wynajem.pl. Ponadto, powinieneś pamiętać, aby podawać Wynajem.pl jako źródło wszędzie tam, gdzie jest to możliwe (na umowie najmu lub na innych dokumentach). Umożliwi nam to potwierdzenie, czy rzeczywiście skorzystałeś z naszego Serwisu w celu znalezienia mieszkania. Aby zgłosić nam fakt dokonania transakcji oraz ubiegać się o nagrodę, wypełnij niniejszy kupon (pobierz kupon). Górną część kuponu wypełnia Wynajmujący, a dolną Najemca. Tylko w pełni wypełniony kupon z pieczątką i podpisem Wynajmującego będzie honorowany do rozpatrzenia. Kupon należy wysłać pocztą na adres: Wynajem.pl Sp. z o.o., ul. Inowrocławska 39/53, 53-649 Wrocław, faksem na numer: fax: (71) 788 40 99 lub w postaci skanu na adres rozliczenia@wynajem.pl
 w ciągu 14 dni od dnia podpisania umowy najmu.

Podpisanie umowy najmu. Musisz dysponować podpisaną umową najmu nieruchomości, którą wynająłeś dzięki Wynajem.pl. Jeśli podpisałeś już wcześniej umowę najmu, łączą Cię jakieś stosunki z daną nieruchomością, lub po prostu odnawiasz istniejącą już umowę najmu, wówczas nie przysługuje Ci prawo do otrzymania nagrody (warunki te dotyczą również osób, z którymi współwynajmujesz mieszkanie). W przypadku jednej umowy najmu może być wydana tylko jedna nagroda pieniężna w wysokości 100 zł. Jeśli kilka osób będzie się ubiegało o nagrodę odnośnie tej samej transakcji, zostanie przyznana jedna nagroda – dla osoby, która zgłosi się po nią najszybciej.
   
Termin zgłoszenia. Musisz zgłosić nam fakt dokonania transakcji w ciągu 14 dni od dnia podpisania umowy najmu.

Oczekiwany termin odbioru nagrody. Okres weryfikacji Twojego zgłoszenia trwa zazwyczaj ok. 2 tygodni od momentu zgłoszenia.

II. Pojazdy i maszyny:

1. Dotyczy ogłoszeń oznaczonych napisem „Odbierz 100 PLN” oraz gwiazdką.

2. Wynajmij pojazd lub maszynę za pomocą Wynajem.pl.

Musisz podpisać umowę najmu i otrzymać przedmiot najmu do użytkowania. Twoje imię i nazwisko muszą znajdować się na umowie najmu jako Najemcy.
Aby zakwalifikować się do otrzymania nagrody, musisz znaleźć pojazd lub maszynę na Wynajem.pl. Najemca nie będzie ubiegał się o nagrodę, jeśli znajdzie pojazd lub maszynę za pomocą innego źródła niż Wynajem.pl. Nagroda nie przysługuje:
•    Najemcom, którzy już wcześniej wynajmowali ten sam pojazd lub maszynę, odnośnie których Najemca ubiega się o nagrodę;
•    Najemcom, którzy są obecnymi lub byłymi pracownikami Wynajmującego pojazd lub maszynę, odnośnie których Najemca ubiega się o nagrodę;
•    Najemcom, którzy wynajęli pojazd lub maszynę za pomocą innych stron internetowych niż Wynajem.pl.

Potwierdzenie przez Wynajem.pl.

Wynajem.pl musi być w stanie potwierdzić fakt, iż skorzystałeś z Serwisu w celu wynajęcia pojazdu lub maszyny. Po Twojej rejestracji konta, będziemy śledzić ogłoszenia, którymi się interesowałeś. Kiedy zgłosisz nam fakt dokonania transakcji najmu, sprawdzimy, czy rzeczywiście trafiłeś na dane ogłoszenie za pośrednictwem naszego Serwisu. Jeśli używasz więcej niż jednego konta, musisz poinformować nas, którego konta używałeś do czynności związanych z danym  ogłoszeniem. Będziemy potrzebować potwierdzenia przez właściciela pojazdu lub maszyny dokonania transakcji najmu oraz faktu, iż przedmiot najmu został Ci oddany do użytkowania.

3. Musisz poinformować Wynajmującego, że znalazłeś jego ogłoszenie na Wynajem.pl. Ponadto, powinieneś pamiętać, aby podawać Wynajem.pl jako źródło wszędzie tam, gdzie jest to możliwe (na umowie najmu lub na innych dokumentach). Umożliwi nam to potwierdzenie, czy rzeczywiście skorzystałeś z naszego Serwisu w celu znalezienia pojazdu lub maszyny. Aby zgłosić nam fakt dokonania transakcji oraz ubiegać się o nagrodę, wypełnij niniejszy kupon (pobierz kupon). Górną część kuponu wypełnia Wynajmujący, a dolną Najemca. Tylko w pełni wypełniony kupon z pieczątką i podpisem Wynajmującego będzie honorowany do rozpatrzenia. Kupon należy wysłać pocztą na adres: Wynajem.pl Sp. z o.o., ul. Inowrocławska 39/53, 53-649 Wrocław, faksem na numer: fax: (71) 788 40 99 lub w postaci skanu na adres rozliczenia@wynajem.pl w ciągu 14 dni od dnia podpisania umowy najmu.

Podpisanie umowy najmu. Musisz dysponować podpisaną umową najmu pojazdu lub maszyny, którą wynająłeś dzięki Wynajem.pl. Jeśli podpisałeś już wcześniej umowę najmu, łączy Cię stosunek pracy z Wynajmującym, lub po prostu odnawiasz istniejącą już umowę najmu, wówczas nie przysługuje Ci prawo do otrzymania nagrody (warunki te dotyczą również osób, z którymi współwynajmujesz dany pojazd lub maszynę). W przypadku jednej umowy najmu może być wydana tylko jedna nagroda pieniężna w wysokości 100 zł. Jeśli kilka osób będzie się ubiegało o nagrodę odnośnie tej samej transakcji, zostanie przyznana jedna nagroda – dla osoby, która zgłosi się po nią najszybciej.

Termin zgłoszenia. Musisz zgłosić nam fakt dokonania transakcji w ciągu 14 dni od dnia podpisania umowy najmu.

Oczekiwany termin odbioru nagrody. Okres weryfikacji Twojego zgłoszenia trwa zazwyczaj ok. 2 tygodni od momentu zgłoszenia.

 
wynajem Warszawawynajem pokoi Warszawawynajem mieszkań Warszawawynajem domów Warszawawynajem działek Warszawawynajem garaży Warszawawynajem biur Warszawawynajem Krakówwynajem pokoi Krakówwynajem mieszkań Krakówwynajem domów Krakówwynajem działek Krakówwynajem garaży Krakówwynajem biur Krakówwynajem Poznańwynajem pokoi Poznańwynajem mieszkań Poznańwynajem domów Poznańwynajem działek Poznańwynajem garaży Poznańwynajem biur Poznańwynajem Wrocławwynajem pokoi Wrocławwynajem mieszkań Wrocławwynajem domów Wrocławwynajem działek Wrocławwynajem garaży Wrocławwynajem biur Wrocławwynajem Gdańskwynajem pokoi Gdańskwynajem mieszkań Gdańskwynajem domów Gdańskwynajem działek Gdańskwynajem garaży Gdańskwynajem biur Gdańskwynajem Białystokwynajem pokoi Białystokwynajem mieszkań Białystokwynajem domów Białystokwynajem działek Białystokwynajem garaży Białystokwynajem biur Białystokwynajem Bydgoszczwynajem pokoi Bydgoszczwynajem mieszkań Bydgoszczwynajem domów Bydgoszczwynajem działek Bydgoszczwynajem garaży Bydgoszczwynajem biur Bydgoszczwynajem Gorzów Wielkopolskiwynajem pokoi Gorzów Wielkopolskiwynajem mieszkań Gorzów Wielkopolskiwynajem domów Gorzów Wielkopolskiwynajem działek Gorzów Wielkopolskiwynajem garaży Gorzów Wielkopolskiwynajem biur Gorzów Wielkopolskiwynajem Katowicewynajem pokoi Katowicewynajem mieszkań Katowicewynajem domów Katowicewynajem działek Katowicewynajem garaży Katowicewynajem biur Katowicewynajem Kielcewynajem pokoi Kielcewynajem mieszkań Kielcewynajem domów Kielcewynajem działek Kielcewynajem garaży Kielcewynajem biur Kielcewynajem Lublinwynajem pokoi Lublinwynajem mieszkań Lublinwynajem domów Lublinwynajem działek Lublinwynajem garaży Lublinwynajem biur Lublinwynajem Olsztynwynajem pokoi Olsztynwynajem mieszkań Olsztynwynajem domów Olsztynwynajem działek Olsztynwynajem garaży Olsztynwynajem biur Olsztynwynajem Opolewynajem pokoi Opolewynajem mieszkań Opolewynajem domów Opolewynajem działek Opolewynajem garaży Opolewynajem biur Opolewynajem Rzeszówwynajem pokoi Rzeszówwynajem mieszkań Rzeszówwynajem domów Rzeszówwynajem działek Rzeszówwynajem garaży Rzeszówwynajem biur Rzeszówwynajem Szczecinwynajem pokoi Szczecinwynajem mieszkań Szczecinwynajem domów Szczecinwynajem działek Szczecinwynajem garaży Szczecinwynajem biur Szczecinwynajem Toruńwynajem pokoi Toruńwynajem mieszkań Toruńwynajem domów Toruńwynajem działek Toruńwynajem garaży Toruńwynajem biur Toruńwynajem Zielona Górawynajem pokoi Zielona Górawynajem mieszkań Zielona Górawynajem domów Zielona Górawynajem działek Zielona Górawynajem garaży Zielona Górawynajem biur Zielona GóraWalutyKursy walutInwestycje.plWzory umówTargi nieruchomościMapa samochodowaFOREX
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 - 2013

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki - Inwestujemy w wasza przyszłośc'